fbpx

בניית אתרים

בניית אתרים כיום בתחילתו של העשור השלישי של המאה ה -21, אנו עדים לתופעה של עסקים פרונטליים רבים שנסגרים כתוצאה מחוסר יכולת לנהל את העסק, כלכלית, ספקים, ארנונה ומיסים. היום לא חייב לפתוח עסק פרונטלי כדי להיות קיים, כ – 90% מהישראלים העידו שביצעו קניות בשנת 2019 באמצעות האינטרנט. כל עסק פרונטלי שמכבד את עצמו מחויב בפתיחת אתר על מנת לתת מענה לקוחותיו להפוך לנגיש יותר עבור לקוחותיו. מתוך אין ספור חברות הקיימות בשוק לחברת אתרים, איך אנו מוצאים חברה לבניית אתרים?

מי שלא שם לא קייםבניית אתר תדמית

לא אנחנו המצאנו את המשפטמי שלא באינטרנט ונגיש ללקוחותיו פשוט לא קיים. כיום מרבית הצרכנות עברה כבר לאינטרנט, אנשים לא יוצאים לעשות קניות בסופר אלא מביאים את הסופר לבית, אנשים לא יוצאים לחנות הבגדים בשביל בגד חדש ובטח לא לחנות הרהיטים בשביל ארון חדש. כיום אנו עושים הכל דרך האינטרנט, בין אם זה רכישה של מוצרים, רכישה של מידע חדש ואפילו חברים דרך הרשתות החברתיות.

בניית אתר לעסקהדבר הראשון שהלקוח שלכם רואה

בניית אתר לעסק עוזרת לכם למקם את עצמכם מול לקוחותיכם, לספק להם מידע אוןליין, לעדכן אותם במבצעים. כיום עסקים רבים שלא נמצאים בסביבת האינטרנט מאבדים רבות מהפרסום ומהנתח אותו היו מרוויחים אם היו מנגישים את עצמם באמצעות. בעזרתנו תוכלו להציג את העסק שלכם בצורה המדויקת והנכונה ביותר עבורכם כך תוכלו לחזק ולהרחיב את חוג לקוחותיכם. בדומה לעסק פרונטלי גם פה הכוח העיצובי, המקצועי ומה שהאתר ישדר ישפיע רבות על הלקוח. אתר האינטרנט שלכם הוא הדבר הראשון שלקוחות פוטנציאליים יחשפו אליו.

בניית אתרים בזולכשמחיר ואיכות מתחברים

אם היו אומרים לכם שתוכלו לבנות אתר רספונסיבי ויעיל שמציג את כל היתרונות שלכם אל מול המתחרים וכל זה היה במחיר נוח לכיס? סביר להניח שלא הייתם מאמינים. לרוב כאשר אנו מדברים על חשיבותו של אתר האינטרנט והייצוג שלו אל מול המתחרים שלנו אנו מבינים שהמחיר הוא לא כל כך רלוונטי. תמיד הרגילו אותנו ואמרו לנו "הזולמשלמים עליו ביוקר", האם זה באמת נכון או שמא בעלי מקצוע רבים הצליחו להשתמש בפחד שלנו נגדנו?

מדי שנה נפתחים בישראל כ – 50000 עסקים חדשים ומחפשים בניית אתר בזול. בעקבות הביקוש הגדול ניתן לראות את השוק גדל בצורה משמעותית ובעקבותם ניתן לבנות אר במחירים זולים מבעבר ועם נגישות מושלמת.

למה או שאפשר גם וגםאתר רספונסיבי

אנחנו שומעים על זה כיום בכל מקום, מעצבים, מקדמי אתרים, מנהלי שיווקכולם מדברים על חווית המשתמש ללקוח. הידעת שעשרת השניות הראשונות באתר הם יהיו אחד מהגורמים המשפיעים והמניעים למכירה אצל לקוח? כאשר אנו מדברים על אתר רספונסיבי אנו מדברים על סוג עיצובי חדש בעולם האינטרנט. אתר רספונסיבי הוא אתר אשר יכול להתאים את עצמו בצורה הטובה ביותר לגודל המסך של המשתמשאין זה משנה אם מדובר בטאבלט, לפטופ או טלוויזיה חכמה 50". אתר רספונסיבי מתאים את עצמו בהתאם לאופי המשתמש בצורה הטובה ביותר. לא רק שמפו ניתן היום לקנות 1IN3, אתר רספונסיבי הוא בעצם מספר אתרים אשר מספקים חווית משתמש שונה: אתר נפרד למחשב הביתי, אתר נפרד לסמארטפון ואפילו לטאבלט באמצעות ממשק ייחודי ונגיש. נוכל לאפיין את האתר בצורה שונה בכל אחת מהפלטפורמות ולהתאים באמצעות אפיון ועיצוב נכון את האתר למשתמש

בניית אתריםהתוכן הוא המלך

המשפט אשר מייצג את אחת הגישות המקובלות ביותר בעולם המדיה והשיווק הוא – "התוכן הוא המלך".

כאשר אנו מדברים על המלכה, זו שעושה את כל העבודה מסביב אנו מדברים על בניית אתר רספונסיבי, בניית אתר תדמיתי אשר מאופיין בצורה הטובה ביותר לחווית המשתמש. כאשר אנו מדברים על המלךהתוכן תופס את מקומו. כאשר אנו מדברים על תוכן אשר דואג לתת מצג לכל המידע הרלוונטי: אודות העסק, התמחות, שירותים, אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. לחזק את מוניטין האתר לא דבר של מה בכך. תוכן שיגרום לקורא לאי נוחות, יהיה לו לא רלוונטי, יגרום לקורא לצאת מהאתר. במקרה הטוב, הוא יחזור בטעות, במקרה הסבירהוא לא יחזור בכלל. באמצעות כתיבת תוכן באופן קריא, ברור ואיכותי אנו יכולים לשפר את חווית המשתמש ואף להניע את הלקוח לפעולות שונות ומגוונות: השארת פרטים, רכישת מוצרים שאתם מספקים, הרשמה לניוזלטרים ואפילו הצעות עסקית רחבות.

מעבר לחווית המשתמש שאתם נותנים ללקוח גם מנועי החיפוש מבדילים בין תוכן איכותי המשלב ענייניניות וחווית משתמש לבין תוכן דליל ביותר אשר נכתב בשיטת "מילות מפתח זאת בעצמך", בשיטה זו אנו רואים אנשים משלבים כמה שיותר פעמים את מילות המפתח בטקסט. מנועי החיפוש חכמים ויודעים לזהות תכנים יעילים אל מול תכנים שבאים "לרמות אותם". מעבר לזה, כתיבת תוכן בצורה לא מקצועית עלולה אף להשפיע על דירוגו של האתר במנועי החיפוש ומיקומו.

מערכת ניהול קלה לתפעול

כאשר לקוח ממוצע פונה לחברת בניית אתרים הוא מצפה שההתקשרות תיגמר לאחר שהאתר יעלה במלואו לרשת ולא מצפה להזדקק לשירותי "קצה" מחברת בניית האתרים להמשך תפעולו של האתר. בניית אתר באמצעות מערכת ניהול תוכן מאפשרת לבעל האתר לנהל את האתר, את הכותבים של האתר, את התכנים והתמונות מבלי ידע ולו הבסיסי ביותר בתכנות. מערכת ניהול תוכן קלה לתפעול ומאפשרת לבעל האתר לעדכן באופן שוטף ויוםיומי את קהל לקוחותיו. למתקדמים יותר יש אפשרות לניהול אתר באמצעות קוד פתוח, לו יש את יתרונות וחסרונותיו.

אי אפשר להתעלםמלאכת עיצוב האתר

אחת המלאכות החשובות ביותר בבניית האתר הוא עיצוב האתר. עיצוב האתר יכול להיעשות בהתאם לטעמכם האישי והחזון העסקי שלכם. עיצוב האתר הוא אחד הפרמטרים שאנו צריכים לקחת בחשבון, כאשר אנו מדברים על בניית אתר ללא עיצוב מתאים (לוגו, כרטיסי ביקור, תבניות תפריטים, מסלולי גישה והתאמה למנועי חיפוש), אנו מקבלים תמונה שוו ערך לחנות פרונטלית מאובקת. השקעה בעיצוב האתר יכולה להניב לכם לידים רבים ולגרום לחווית משתמש שלא תרצה לגרום לגולש לצאת מהאתר.

בנוסף, יש חשיבות רבה לעיצוב האתר אל מול קידומו במנועי החיפוש, עלינו לדאוג שהעיצוב יהיה מותאם מבחינת SEO למנועי החיפוש. העיצוב שמנוע החיפוש רואה הוא ברוב המקרים לא מה שהלקוח שלכם יראה, לכן יש לדאוג להתאים את האתר בהתאם.

אנחנו לא היינו מתפשרים על האתר שלנו, ואתם?

כמו שכבר אמרנו בתחילת המאמר, בניית אתרים היא מלאכת מחשבת של ממש. אנו בYgdigitals מתייחסים לאתר שלכם כאל ה"בייבי" הפרטי שלנו. אנו רואים בכם שותפים מלאים לעשייה שלנו. בניית אתר אינטרנט הוא השקעה לטווח ארוך, עבודה מול בעל מקצוע שמבין אתכם, את השאיפות שלכם ושותף בדיוק כמוכם לעשייה תורמת לתהליך הקמתו. אנו מזמינים אתכם עוד היום לכוס קפה במשרדנו. אז מתי מתחילים את הפרויקט החדש?

Open chat
שלום .
איך אפשר לעזור ?